poprzednie zamknij następne
Nasze działania

Nasze działania WTZ KSN AW MILANÓWEK


Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej realizuje zadania w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030


Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej     


Przeprowadzony remont pomieszczeń w ramach PROO w kwietniu 2019 r. umożliwił wprowadzenie się Warsztatu Terapii Zajęciowej do nowego lokalu w Milanówku. Uczestnicy i pracownicy mają do dyspozycji oddzielne pracownie, łazienki i szatnię.
       
Pokój kierownika wyposażony został w ramach PROO w meble wykonane na wymiar. Zamontowanie odpowiedniego umeblowania umożliwiło dostosowanie mebli do wielkości pomieszczenia i potrzeb kierownika.     
Pokój terapeutyczny dla psychologa wyposażony został w ramach PROO w meble wykonane na wymiar. Takie umeblowanie pozwoliło zaoszczędzić przestrzeń terapeutyczną i dostosować zabudowę do wielkości pomieszczenia.


   

W ramach dofinansowania z programu PROO w WTZ KSN AW w Milanówku zamontowano samozamykacze do drzwi i poręcz do toalety uczestników. Samozamykacze umożliwiły dostosowanie drogi ewakuacji do zaleceń PPOŻ. Zaś poręcz w toalecie stanowi niezbędny element dla korzystającej z niej osoby niepełnosprawnej ruchowo.


   

Zamontowano w ramach PROO maty antypoślizgowe na podjeździe dla osób niepełnosprawnych, schodach i przed wejściem. Montaż tych elementów zapewnia możliwość bezpiecznego korzystania z podjazdu i schodów niezależnie od warunków pogodowych.


Przy pomocy dofinansowania z PROO doposażyliśmy pracownię rękodzielniczą i pracownię komputerową w szafki. Meble te wykorzystywane są do przechowywania materiałów  do terapii i prac uczestników nie blokując przestrzeni terapeutycznej.


  

W ramach środków finansowych z PROO zamontowano meble w szatni uczestników. Zabudowa służy uczestnikom do pozostawiania garderoby i personelowi do przechowywania mienia WTZ.
2020-02-03 15:18:26 | drukuj
1% dla KSN AW
Kiermasz wyrobów
Współpracujemy
Nasz FUNPAGE